Kjære følgere, og bekymrede foreldre.
Bakgrunn:
Som mange av dere vet skrev advokat Erlend Efskind et prosessvarsel 15. oktober i år med oppfordring til dere foreldre om å sende dette til myndighetene med formål om å komme i dialog før eventuelt gruppesøksmål ble tatt ut (Les mer her https://friemenneske.no/krav-om-umiddelbar-stopp-i-vaksinering-av-barn-og-unge/ ).
Dette ble aldri besvart, til tross for at flere hundre foreldre sendte inn varslet til Statsministeren og Helseministeren. Derfor dannet vi en aksjonsgruppe og arrangerte en aksjon foran Statsministerboligen med formål å få et møte, eller minimum få levert et brev til Statsministeren med prosessvarslet (Les mer her: https://friemenneske.no/aksjon-gjennom-hjertet-for-barna-til-statsministeren/ ).
Status per dags dato:
Regjeringen krisemaksinerer nok en gang med en mutant (Omikron), som etter alle solemerker er mindre farlig enn Delta-varianten.
Til tross for at vaksinasjonsstrategien deres hittil er feilslått og vaksinen virker enda dårligere på den nye varianten, vil de pushe på med enda mer vaksinering med hjelp av apoteker og militære.
https://www.nrk.no/norge/fhi_-kan-bli-opp-mot-300.000-daglige-smittede-om-tre-uker-1.15770027
Og den gruppen som får den største skylden, er de aller yngste.
Vaksinering av barn ned til 12 år er allerede innført. Det samme er vaksineringen av gruppen barn ned til 5 år med alvorlige grunnsykdommer.
FHI og Regjeringen vurderer nå en generell vaksinasjon av barn i alderen 5–11 år.
https://www.fhi.no/nyheter/2021/barn-5-11-ar-med-alvorlig-grunnsykdom-kan-snart-fa-koronavaksine/
Ut fra den siste utviklingen, er sannsynlighet for at alle barn i Norge ned til 5 år snart vil bli tilbudt vaksinen overhengende. Det er videre sannsynlig at vaksinasjon av barn i de andre aldersgruppene også vil utvides.
Neste steg – oppfølging aksjon:
Vi i ”Aksjonsgruppen: For beskyttelse av barn og unge” har lovt dere å følge opp, og det gjør vi nå. Med deres hjelp mobiliserer vi nå til gruppesøksmål.
Det er nå på tide å mobilisere til søksmål før vaksinen sprøytes inn i alle barn – og DET HASTER!
Registrer dere for gruppesøksmål nå!
Vi, Ann Helen Gjermundsen (leder, Frie menneske) og Line Karlsen (leder, ” Vi foreldre som sier nei til testing & medisinske eksperiment på barna våre” (som nylig bikket 7.500 medlemmer) vil stå for registrering av navnene til dere som vil stille dere bak gruppesøksmålet som vil bli utført av advokat Erlend Efskind.
Send personopplysninger, e-postadresse og mobilnummer til:
Line ( foreldregruppa): linakarlsen32@hotmail.com eller:
Ann Helen (Frie menneske): spreadlovenotfear.worldwide@gmail.com
Hilsen ledelsen i Aksjonsgruppen: For beskyttelse av barn og unge
Ann Helen Gjermundsen
Line Karlsen
Bruk ikke barna som skjold! Ta vare på deres naturlige immunsystem. Injisering av friske barn med eksperimentell medisin med store bivirkninger er overgrep.
Stop å bruke barn som prøvekaniner!
Siden det finnes medisiner som flere millioner mennesker har blitt friske av (blant annet Ivermectin), så er det absolutt ingen grunn til verken å anbefale, tvinge eller presse noen til å ta denne sprøyten som ingen vet langtidsvirkninger av. Det er spesielt alvorlig mht barn og unge. La dem være i fred! De blir ikke syke.
Barn trenger ikke vaksine, hverken for seg selv, foreldre eller besteforeldre. Sjekk ut kommentar fra Robert Malone, oppfinneren av spike-proteinet i mRNA-vaksiner.
Det er ikke greit å utføre medisinske eksperiment på våre barn!! Skam dere mye for i det hele tatt å tenke tanken!!
Vaksinering burde primært være for eldre og andre i risikogruppe. For yngre personer er det kontroversielt og svært usikkert om fordelene oppveier ulempene.
Stopp all vaksinering av barn og ungdom nå ! Covid vaksinen er en ikke godkjent vaksine som allerede nå har bevist at den er skadelig for mennesker, Utsett ikke våre barn og ungdommer for denne vaksinen, De blir ikke syke av viruset, men syke og alvorlig syke av bivirkningene,
NEI til corona vaksine til barn!!!!
Nei til corona-vaksinerimg av barn (og unge)
No to vaksine of children and youg peiple!